У суботу, 8 серпня, близько полудня російський реактивний безпілотник влучив у територію одного з міських цвинтарів Харкова. Ворожий дрон зайшов у Київський район міста, де й стався вибух.

Про інцидент повідомили начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов та міський голова Ігор Терехов. За їхньою інформацією, постраждалих унаслідок атаки немає.

Спочатку надходила інформація про влучання ворожого безпілотника в територію приватного сектору. Однак згодом Ігор Терехов уточнив: ідеться про реактивний БпЛА, який влучив саме на території цвинтаря. На місці події працюють усі необхідні екстрені служби, інформація щодо можливих пошкоджень уточнюється.

Зруйнований Харків. Фото: ДСНС

Харків під постійними ударами

Російські війська регулярно атакують Харків ударними безпілотниками різних типів. Лише напередодні, 7 серпня, ворог обстріляв Харків та ще 16 населених пунктів Харківської області. Унаслідок тих атак загинули двоє людей, ще восьмеро отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Використання реактивних дронів — відносно нова тактика російських окупантів. Такі безпілотники рухаються зі значно вищою швидкістю, ніж звичні Шахеди, що ускладнює роботу сил ППО. Харків, розташований лише за 30 кілометрів від кордону з РФ, залишається однією з найуразливіших цілей для таких атак.

Як повідомляє Апостроф, на місці влучання продовжують працювати фахівці — оцінюють масштаби руйнувань та фіксують наслідки чергового воєнного злочину РФ.

Раніше портал Знай повідомляв, купол над Харковом: як працює комплексний захист від FPV-дронів.

Також наш портал інформував, 17 дронів збили над Дніпропетровщиною: шість районів під масованою атакою, є постраждалий.

Більше деталей читай у матеріалі: атака дронів на Єкатеринбург: горить склад Wildberries, пожежа може тривати добу.