Росія планує перетворити окуповані території на федеральний округ, хоча подібні освіти не передбачені Конституцією РФ. Також з початку липня тарифи для поселення на комунальні послуги у самопроголошеній "ЛНР" збільшаться на 30%.

Про це в Telegram повідомив начальник Лугаської обласної військової адміністрації Артем Лісогор.

Платіжки, фото: Уніан

Чотири окуповані області, включаючи АР Крим, росіяни мають намір об'єднати у федеральний округ. Проте мешканцям навіть не запропонували вибрати його назву, оскільки на даний момент існує лише один варіант – "Новоросія".

Варто зазначити, що федеральні округи є суб'єктами Росії і передбачені конституційно. Їх просто вважають адміністративно-територіальними одиницями нового типу без правового статусу.

Популярні новини зараз

Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій

Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи

Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому

Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

З 1 липня тарифи на житлово-комунальні послуги на окупованій Луганській області збільшаться. Збільшення цін виправдовується як "індексація", щоб пом'якшити обурення населення.

Раніше ми писали про те, що Україна втрачає найкращих спортсменів - спеціально відмовляються від громадянства: у чому проблема

Крім того, Знай.ua повідомляв, що про купанти почали викрадати житло в українців: залишився всього місяць

Також наш портал інформував, ЗСУ під Києвом готувалися воювати "по-чеченськи": один із захисників України розкрив правду