Україна готується до приходу цієї весни. Після нестійкої погоди з опадами та коливаннями температур друга половина тижня обіцяє стабілізацію клімату .
За прогнозами синоптика Ігоря Кібальчича, 22 березня, опади вже не прогнозуються, за винятком невеликого дощу ввечері на Волині. Ранковий годинник може принести туманну завісу в деяких місцевостях. Температурний режим збережеться подібним до попереднього дня: від +1 до +6°С вночі і від +7 до +12°С вдень.
Субота, 23 березня, обіцяє дощову погоду в західних та північних областях, тоді як решта країни залишатиметься відносно сухою.
Наприкінці тижня, 24 березня, дощова погода пройде у західних та північних регіонах, а у Карпатах очікується мокрий сніг та дощ. Решта областей України зберігатиме відносну сухість. Південно-західні вітри зі швидкістю 7-12 м/с пануватимуть на більшій частині території.
Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"
Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші
Суд скасував призов і поставив ТЦК на місце: які дії визнали незаконними
Однак справжньою особливістю цього прогнозу є обіцянка весняного тепла, що оповиє південні, центральні та східні області країни. За словами Ігоря Кібальчича, температура повітря у південних, центральних та східних областях місцями очікується від +14 до +17°С.
Нагадаємо, гороскоп на тиждень 18-24 березня для всіх знаків Зодіаку: легкий шлях Скорпіонів, відмова Тельців та труднощі Риб
Як повідомляв "Знай.uа", незвичайно тепла зима поставила весь світ навколішки: вчені попередили людей про величезну загрозу
Знай.ua писав, потужна магнітна буря досягне Землі: українців накриє на повну