Відома українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, любить радувати шанувальників свіжими публікаціями в соцмережі Instagram. Відомо, що за життям артистки стежить більше 6 мільйонів підписників.
Нещодавно 38-річна зірка повернулася в російське вокальне шоу "Голос.Діти". Компанію у восьмому сезоні Лободі склали популярні реп-виконавці Василь Вакуленко (Баста) і Єгор Крід (справжнє прізвище Булаткін).
Цього разу співачка розмістила в своїх Insta Stories архівний чорно-білий знімок. Так, на фотографії Лобода відображена на невеликому дивані в білизняній сукні в гороховий принт. При цьому іншого одягу на зірці не видно. Варто зазначити, що кадр вийшов дуже загадковим і пікантним.
Раніше ми писали про те, що Світлана Лобода не на жарт загуляла після "голосу" і захопилася білою речовиною. Співачка поділилася в своїх Insta Stories дивним роликом, на якому вона веселиться на перилах свого палацу.
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Як повідомляв портал Знай.uа, Світлана Лобода визнала, що якісну музику створюють лише в Україні: "Такий закон". Артистка заявила, що Superstar – одна з найкращих її пісень.
Також портал Знай.uа писав, що Світлана Лобода зустріла ранок з молодим красенем, який балує її подарунками та квітами.