15-річна донька популярної співачки Олі Полякової Маша дуже активно веде свою сторіночку в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 150 тисяч підписників.

Так, нещодавно юна модель і блогерка поділилася в соцмережі черговими гарними фотографіями з Мальдів, де зараз відпочиває зі своєю зірковою мамою і 9-річною сестрою Алісою. На знімку Маша позує на пляжі у відкритому купальнику з червоними вставками на верху і з червоними завищеними трусиками. Варто зазначити, що для 15-річної дівчини ці кадри виглядають занадто відвертими.

"1, 2 або 3", - запитала у підписників донька Полякової, яка фотографія їм більше подобається.

"Всі офігенні😍", "Всі три, але друга 🔥🔥🔥", "Самка😻", "Балдежная 💣😍😍😍", "Чого ви всі такі злі? Хлопці не заздріть, люди відпочивають, 👍🔥❤️ прийде літо поїдете в ЖП)", - зазначили в коментарях під постом користувачі соцмережі.

Раніше ми писали про те, що донька Олі Полякової показала тата з лякаючим поглядом: "Таке відчуття".

Популярні новини зараз

Пенсіонери втратять "вікові" надбавки: кому скасують бонус у 2026 році

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Показати ще

Нагадаємо, Оля Полякова змусила доньку дивитися на дорослі ігри: "На мені жінка ще не сиділа".

Як повідомляв портал Знай.uа, Оля Полякова зловила 15-річну доньку на гарячому: "Ти де це взяла?"

Також портал Знай.uа писав, що Оля Полякова похвалилася починанням 15-річної доньки: одна серед чотирьох хлопців.