Представники так званого Урядового кварталу не перестають дивувати. По-справжньому, вражаючими виявилися мільйонні закупівлі Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Пара, А-95 і дизель
Наприклад, лот під назвою "Пара, гарячі вода та пов'язана продукція" передбачають бюджетні витрати у розмірі 2 млн 157 тис 900 грн.
При цьому, повноцінного аукціону з цього "водяного лоту" навіть і не було. Переможцем стало столичне КП "Київтеплоенерго", що у сотень киян асоціюється з чисельними ямами, вічними поламками і відсутністю гарячої води.
А причина тому – його монополія на ринку.
Відповідний договір на понад 2 млн грн був укладений наприкінці січня.
А кількома тижнями раніше профільне Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів уклало договір на придбання нафти і дистилятів – його сума склала понад 3 млн 287 тис грн.
На ці кошти було закуплено талони на 70 тис літрів бензину А-95, 60 тис літрів дизельного палива, а також 5 тис бензину А-92.
Готуйтесь до перебоїв з електроенергією: чому можуть повернутися графіки
Стандарти переглянуть: коли підвищать пенсії та зарплати
З 1 червня r нові тарифи на проїзд, цифри вражають
За переказ у 1000 – штраф 17000: покарання стануть нещадними
Про інші держзакупівлі та подальший розвиток подій в країні читайте на порталі Знай.ua.
