25 січня в Україні настане кінець локдауну, який на три тижні закрив непродовольчі магазини та ряд інших публічних закладів — уряд заявив, що подовжуватися цей період не буде. Однак після заповітної дати не всі карантинні обмеження будуть зняті.
Як заявляли представники влади, з 25 січня на території України будуть діяти правила так званої "оранжевої" зони.
Тепер знову працюватимуть кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування за розкладом з 7:00 до 22:00. При цьому за столом має бути не більше 4 осіб, а відстань між відвідувачами - 2 метри.
Відновлять роботу і ТРЦ, кінотеатри (не більше 50 відсотків заповнюваності зали), виставки, музеї, розважальні заходи (не більше 20 осіб).
Також знову можна буде відвідувати фітнес-центри, басейни та спортзали.
Мораторій не рятує: українці стрімко накопичують борги за комуналку
З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію
Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Знову працюватимуть навчальні заклади (групи - не більше 20 осіб, крім садків і шкіл).
Однак закритими лишаться хостели, мотелі та інші місця розміщення людей, крім готелів і закладів соціальної допомоги та реабілітації.
Нагадаємо, раніше Українці кинулися в ломбарди посеред локдауну: "епоха бідності закінчилася?"
Як повідомляє портал Знай.uа, Шмигаль визначився з датою закінчення локдауну: "медична система готова"
Також Знай.ua писав, що Українці зможуть отримати Covid-паспорти - Степанов анонсував важливе нововведення