Близькі Юлії Началової прокоментували чутки про таємну дитину співачки, яка нібито народилась після смерті попзірки від сурогатної матері.

З дня несподіваної й трагічної загибелі відомої російської співачки Юлії Началової минуло вже майже два роки, але її ім'я досі не сходить з інформаційних стрічок російських видань.

Нещодавно в ЗМІ повідомили про те, що нібито сім'я покійної знаменитості виховує її сина від В'ячеслава Кудрі, народженого сурогатною матір'ю вже після смерті Началової.

Юлія Началова, фото: Facebook

Подруга і продюсер попзірки Олеся Сазикіна спростувала ці чутки та нагадала, що про померлу людину потрібно говорити тільки хороше і не обливати брудом.

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

"Дитини ніякої немає. Тут неможливо мати дитину від сурогатної матері. Навіщо все це? Людина померла. Усе. Про неї потрібно говорити тільки хороше, а зараз знову поллється якийсь бруд", - сказала Сизикіна.

Вона також зазначила, що їй шкода батьків Началова, яких ображають подібні новини. Сазикіна підкреслила, що єдина небайдужа до них людина - це колишній чоловік співачки, в минулому гравець російської збірної з футболу Євген Алдонін. Він допомагає виховувати 14-річну доньку від шлюбу з попзіркою, регулярно виділяє кошти батькові й матері Началової.

Донька Началової та Алдоніна, фото: express-novosti

Інформацію про народження дитини від сурогатної матері спростувала і концертний директор артистки Оксана Мостовлюк.

Зазначимо, що Юлія Началова померла від зараження крові та серцевої недостатності 16 березня 2019 року. Співачці було всього 38 років.

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили про "таємну" дитину Юлії Началової, народжену від сурогатної матері після смерті співачки.

Як повідомляв портал Знай.ua, примарні скарби Началової несподівано з'явилися у старої "сестрички".

Також Знай.ua писав, донька Началової вперше заспівала і зворушила всіх до сліз схожістю з матір'ю.