Фахівці Пенсійного Фонду України пояснили нюанси отримання пенсійних виплат чоловікові, який, маючи загалом 30 років загального стажу, 20 з них пропрацював трактористом.

Відповідне повідомлення з'явилося на фейсбук-сторінці "Пенсійний кур'єр". Жінка поставила запитання щодо стажу та пенсії свого чоловіка:

"Мій чоловік має 30 років загального стажу, 20 із них — тракториста-машиніста в сільському господарстві. На пільгових умовах йому призначили пенсію у розмірі 1769 грн. Він має стаж, зазначений у законі. Чому у нього мінімальна пенсія і чи збільшиться вона, якщо чоловік не працюватиме?"

Пенсіонери, кадр з відео

Фахівці Пенсійного фонду пояснили, що робота трактористом у виробництві сільськогосподарської продукції протягом 20 років дала право чоловікові достроково вийти на пенсію у 55-річному віці.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

"При цьому розмір його пенсії за віком визначається відповідно до статей 27 та 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Тобто, розмір пенсії залежить від його страхового стажу та, що ще важливіше, від заробітку (доходу), який він отримував протягом своєї трудової діяльності та з якого були сплачені внески до Пенсійного фонду України.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний кур'єр

У пенсійному кур'єрі додали, що зважаючи на наявність 30 років страхового стажу, до пенсії чоловіка встановлено державну грошову допомогу у розмірі, що не вистачає до прожиткового мінімуму, встановленого законодавством для непрацездатних осіб (з 1 грудня 2020-го — 1769 грн).

"Факт звільнення з роботи може і не вплинути на розмір його пенсії. Для встановлення Вашому чоловікові пенсійної виплати у розмірі 2100 грн потрібно мати не менше 35 років страхового стажу. «Пенсійний кур’єр» № 01 (919)",- зазначили фахівці. Пенсійний кур'єр

Скріншот: facebook.com/gazetaPK

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом