Лариса Ніцой - досить скандальна дитяча українська письменниця, активно заявляє про свою громадянську і політичну позицію протягом останніх років.
"Не було жодного СРСР. Були колонії російські і по сьогоднішній день залишилися. Назвіть хоч одну ознаку союзності України, або інших республік, яка була притаманна... Є п'ять основних ознак. Можете продовжити...", "Кацапи самі розвалили СРСР і перші вийшли з нього", "Це друга серія символізму, в першій було 24 серпня як день народження Левка Лук'яненко", — написали користувачі в коментарях.
Нагадаємо, Ніцой блискавкою обрушилася на інцидент зі школярем і російською піснею у День святого Миколая: "Неадекватна..."
Ухилянтам приготуватися, мобілізація посилюється: ТЦК щодня "пакуватимуть" до 700 осіб
Треба йти до ТЦК: жінкам надали чіткі терміни
ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Як повідомляв "Знай.ua", поборниця української мови Ніцой знайшла в Житомирі джерело: "Все сюди"
Знай.ua писав, Ніцой пояснила різницю між україномовними та російськомовними: "Економіка не допоможе"