На офіційній сторінці Державної служби України з надзвичайних ситуацій у соціальній мережі Facebook з'явилося повідомлення про те, що 10 грудня до Служби порятунку надійшло повідомлення про лебедя, який потрапив у біду.
Це сталося у ставку в селі Новолутківка, що на Кіровоградщині.
Читайте Знай в Google News!
"10 грудня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у ставку в селі Новолутківка, на #Кіровоградщині, Лебідь, ймовірно через травму, не може злетіти з поверхні замерзлої водойми. Боєць #ДСНС смт Добровеличківка дісталися до лебедя і доставили його на берег. Місцевий житель, який викликав рятувальників, забрав птицю на тимчасове утримання в домашнє господарство", - йдеться в повідомленні.
Більше не зможуть служити біля дому: кому змінять правила мобілізації
Українцям анулюють борги за комуналку: кому пробачать несплачені рахунки
Гороскоп на сьогодні 21 листопада: приплив енергії Близнюків, успіх у справах Левів та самоаналіз Стрільців
Платитимуть по три місяці: частина українців отримає грошову допомогу - кому дадуть
Подібна ситуація вже виникала кілька днів тому, 8 грудня, коли в Службу порятунку "1+1" надійшло повідомлення від олександрійця про, ймовірно, пораненого лебедя, який знаходиться в місцевому ставку на відстані близько 15 метрів від берега і потребує допомоги. Відомо, що згодом птахом займатиметься небайдужий мешканець, який викликав рятувальників.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, у центрі Полтави палахкотить двохсотлітній кінотеатр, півсотні рятувальників борються з вогнем
Як повідомляв "Знай.ua", українського рятувальника показали після важкої роботи, тисячі врятованих життів і обличчя в сажі: "Кинув виклик вогню"
Знай.ua писав, Поштову площу в Києві заволокло димом, рятувальники дістали шланги: "Побережися!"