У Кирилівці Запорізької області через сильний шторм на Азовському морі виявився заблокований доступ до резиденції президента України Володимира Зеленського. Про це стало відомо з ефіру ТСН.Ранка.
Користувачі соцмереж масово публікують відео, з яких очевидно — бурхливі хвилі відрізали єдиний сухопутний шлях до заповідника "Бирючий острів", в якому, крім туристичних баз розташований особняк державного управління справами, закріплений за Володимиром Зеленським.
Пориви штормового вітру в Кирилівці досягають 25-30 метрів в секунди. Хвилі піднімаються на висоту до двох метрів. Наступаючи на берег, вони блокують дорогу, що з'єднує материк із заповідником. Збожеволіле море затопило всі місцеві пляжі, "з'їдає" прибережні бази відпочинку і кафе. З Бирючого острова передають, що світло в заповіднику ще є, проте опори ліній електропередач вже у воді.
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно
Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться
Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Як повідомляв портал Знай.uа, синоптики прогнозують в Україні аномальну зиму.
Також Знай.uа писав, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження.