Українців закликають обмежити використання кондиціонерів через складну ситуацію в енергетичній системі країни. Проте паралельно з цим сама влада не бажає відмовлятися від комфорту і продовжує витрачати великі кошти на закупівлю кондиціонерів.

Замість того, щоб спрямувати кошти на підвищення безпеки метро та запобігання можливим відключенням електроенергії, було витрачено 3,2 мільйона гривень на закупівлю кондиціонерів. Це рішення викликає обурення, оскільки питання безпеки пасажирів має бути в пріоритеті.

Людина вмикає кондиціонер

Найбільший університет України витратив 1 мільйон гривень на кондиціонери. Ці кошти могли б бути використані на покращення умов навчання або на підтримку студентів, але замість цього було обрано забезпечення комфортних умов для адміністративних приміщень.

Державне підприємство витратило 3 мільйони гривень на кондиціонери. Укрпошта, яка мала б бути прикладом ефективного використання бюджетних коштів, замість цього вирішила забезпечити комфорт своїм працівникам за рахунок платників податків.

Популярні новини зараз

Гроші змусять повернути державі: українців попередили

Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого

Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше

Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми

Показати ще

Компанія, яка закликає українців не використовувати кондиціонери через енергетичну кризу, сама витратила 629 тисяч гривень на їх закупівлю для своїх офісів. Це явний приклад лицемірства і подвійних стандартів.

Кондиціонер, скріншот з відео

Витратила 170 тисяч гривень на придбання кондиціонерів, хоча в їхній будівлі вже є кондиціонери в кожному кабінеті, сесійній залі та залах засідань комісій. Це рішення виглядає як марнотратство і не відповідає закликам до економії енергії.

Це лише приклади з Києва за останній місяць. Список закупівель набагато більший і демонструє несправедливість та байдужість влади до потреб народу. Навіть без проблем з енергетикою, ці кошти могли б бути спрямовані на більш важливі цілі, наприклад, на підтримку фронту в умовах війни.

Кондиціонер, фото Знай.ua

Влада має показувати приклад у відповідальному використанні ресурсів, а не демонструвати пріоритет комфорту чиновників над інтересами суспільства.

Нагадаємо, скандальний забудовник Ігор Мазепа пропихує у Раду закон для дерибанщиків: зазіхнули на розпил лісів

Раніше ми писали про те, що Олександр Мусієнко розповів, що потрібно ЗСУ для повної ізоляції Криму

Вам буде цікаво дізнатися Георгій Біркадзе пояснив, чому Ізраїлю телемарафон не потрібен, а в Україні він є