Якось у Києві жінка вирушила у поїздку громадським транспортом разом зі своєю неповнолітньою дочкою. Вона відмовилася платити за проїзд дитини, оскільки донька не мала учнівського квитка, який дозволяв би йому їздити безкоштовно.
Це порушення було зареєстроване і жінка могла бути притягнута до відповідальності за статтею 185-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Жінка відмовилася купити квиток для своєї доньки під час поїздки у тролейбусі №17 та після відмови залишити транспортний засіб.
На судовому засіданні вона аргументувала, що хоч і платила за власний проїзд, не мала обов'язку платити за проїзд доньці, яка теоретично мала право на безкоштовний проїзд.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Контролер із "Київпастрансу", який перевіряв документи у тролейбусі, розповів суду, що запропонував жінці купити квиток для доньки, але отримав відмову.
Зрештою суд дійшов висновку не стягувати з жінки штраф чи інші покарання. Натомість її відпустили з усним зауваженням, закривши справу без подальших наслідків за адміністративне правопорушення.
Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua за безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, через зраду поляків страждають військові: скільки недоотримають ЗСУ через блокування кордонів.
Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв перегляд тарифів на громадський транспорт: чи доведеться платити ще більше