Від президента Володимира Зеленського вимагають знижений тариф на світло. Українці обурені тим, що ми платимо за електрику значно більше, ніж багаті європейці.

Відповідний документ був розміщений на порталі електронних петицій до Президента.

Переважна кількість підприємств активно звільняють співробітників і скорочують свої виробничі потужності.
Власні збитки вони намагаються перекласти на плечі українського населення, підвищуючи ціни на вироблену продукцію, в тому числі – на всі групи продовольчих товарів".

Тобто українська ВЛАДА-це звичайні БАРИГИ, які ГРАБУЮТЬ та ЗНИЩУЮТЬ український народ спільно з українськими олігархами тому, що вони постійно, значно і необґрунтовано завищують тарифи на електрику.

У зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ Президента України, який згідно статті 102 Конституції України, є Гарантом додержання Конституції україни, прав і свобод громадян України:

1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ в Україні значне зниження тарифів на електрику, не менш ніж у 2 рази;

2.ЗАБЕЗПЕЧИТИ ретельний державний контроль за обгрунтованістю тарифів на електрику;

3.ЗАБЕЗПЕЧИТИ обов'язкове обговорення і узгодження з місцевою громадськістю зростання тарифів на електрику

Автор петиція став Ісаєв Микола Всисович і за добу з 5 січня вона вже встигла набрати 406 голосів з 25 тисяч необхідних.

Популярні новини зараз

Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання

ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками

За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні

Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+

Показати ще

Нагадаємо, захмарні пенсії суддів допекли українцям, довелося звертатися до Зеленського.

Як повідомляв Знай.uа, українці просять Зеленського скасувати плату за доставку газу, таку комуналку ніхто не потягне.

Також Знай.uа писав, що Зеленського просять повернути безкоштовну медичну допомогу, прогнозуючи катастрофу.