Робота Центрів надання адміністративних послуг у Києві під час повітряних тривог має свої особливості, і це важливо враховувати, якщо плануєте звертатися за послугами. У моменти оголошення тривоги всі працівники та відвідувачі повинні залишити приміщення й перейти до найближчого укриття.
Такі правила работи пояснила у етері каналу "КИЇВ24" Наталія Ткач, заступниця директора Департаменту надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради. За її словами, як тільки загроза минає, робота ЦНАПів поступово відновлюється: якщо тривога почалася під час робочих годин, співробітники повертаються до виконання своїх обов’язків протягом десяти хвилин. У випадку, коли тривога мала місце перед відкриттям закладу, то його робота розпочинається через півгодини після її завершення. Це пов'язано з тим, що працівникам потрібен час на дорогу до місця роботи.
Наталія Ткач порадила уникати попереднього запису через можливі перерви, спричинені повітряними тривогами. Вона зазначила, що набагато ефективніше приходити безпосередньо до ЦНАПу і реєструватися в електронній черзі на місці. Це дозволить вам гарантовано отримати необхідні послуги в той же день, навіть якщо графік буде порушений через раптову тривогу. За словами експертки, прогнозувати точний час виконання реєстрацій або дотримуватися попереднього запису в умовах воєнної загрози доволі складно.
Українців чекає новий ціновий удар: що подорожчає у квітні
Ці 4 знаки Зодіаку будуть грести гроші лопатою до червня: кому краще купити товстіший гаманець
ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати
Перевірки ТЦК на блокпостах: до чого не можуть примушувати водіїв
Раніше портал Знай писав, що українських підлітків масово вербують: легких грошей не буде – тільки в'язниця.
Крім того, ми повідомляли, що квітневий перерахунок пенсій порадує не всіх: від чого залежить розмір підвищення.
Також портал інформував про оновлену систему мобілізації: які правила діятимуть з 1 квітня.