Вже тривалий час ми спостерігаємо, як до чоловіків у супермаркетах, тренажерних залах і навіть просто на вулицях підходять співробітники ТЦК, щоб видати так званий порядок денний "для уточнення даних".

Це звичайно не бойовий порядок денний, але, найчастіше, за ним слідує медкомісія та відправка на військову службу. Але в Україні запустили додаток "Резерв+", де чоловіки можуть самостійно оновити дані. Чи це означає, що співробітники ТЦК перестануть виходити на вулиці? Про це розповів речник Міноборони Дмитро Лазуткін в інтерв’ю NV.

Працівники ТЦК. Фото: uanews

Попри збільшення популярності програми "Резерв+" та інших альтернативних способів оновлення даних, роздавати повістки на вулицях не перестануть. Причина в тому, що в Україні є багато людей, які порушують правила військового обліку.

"Виходячи з першопричин, можемо говорити, що коли всі оновлять свої дані військово-облікові, а порушники правил військового обліку самостійно з’являться в ТЦК, або зареєструються в додатку Резерв+, то, відповідно, такої необхідності (роздавати повістки — ред.) не буде", — сказав він.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Лазуткін зазначив, що в цьому випадку ТЦК матиме свою базу, в якій є інформація про те, де шукати того чи іншого військовозобов’язаного. Проте спікер МОУ каже, що зараз є багато людей, які порушили правила військового обліку і держава має розуміти, чи може вона на них розраховувати.

"Резерв+", скріншот: Facebook

Нагадаємо, що "Резерв+" покаже додаткову інформацію: що знайдуть військовозобов'язані.

Раніше ми повідомляли, чи можна оновити дані “заднім числом” та уникнути штрафу - українцям дали однозначну відповідь.