Починається серпень і це означає, що всі батьки стартують до підготовки своїх дітей до нового шкільного сезону.

Ходить чимало розмов про те, що уеба буде організована інакше: виходи до школи по суботах, початку навчального року в серпні, триваліші канікули... Що ж із цього правда і до чого варто готуватися?

1 вересня, День знань. Фото: Знай.ua

Навчальний рік у школах має стартувати 2 вересня. Цю дату офіційно затвердив уряд. Триватиме – до 30 червня. І канікул має бути протягом року – щонайменше 30 днів. Урядовим рішенням обурилися в громадах, де планували розпочати навчання раніше. У Львові, наприклад, хотіли стартувати із середини серпня. У Міністерстві освіти запевняють, що маневрувати можна та може це робити кожна школа окремо.

В громадах Київщини вже вирішили, що діти навчатимуться по суботах та без осінніх канікул. Це для того, що поки не так холодно і більше денного світла, бути схожим на уроки до шкіл.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки

Показати ще

"Просто одну суботу ми відучуватимемося за понеділок, іншу суботу — за вівторок. І таким чином до першого грудня ми 13 днів повністю перекриваємо" , — каже директор одного з ліцеїв Оксана Пономарьова.

Школярі на уроці

За даними міністерства освіти, близько 80% шкіл країни оснащені генераторами. Але тільки половина з них має потужності, які дозволять вчитися при повному блекауті.

Нагадаємо, що батькам не доведеться півжиття відкладати на освіту дитині: можна отримати диплом без заощаджень.

Раніше ми повідомляли, що стали ближчими до Росії, ніж думали: Зеленського просять ветувати закон, який скасував переведення годинників навесні.