Особливо страждають підвищеним навантаженням серце, судини та дихальна система.
Щоб почуватися добре та комфортно, потрібно скоригувати свій спосіб життя з поправкою на погоду. Експерти радять запровадити для себе кілька правил, які допоможуть уникнути загострень.
1. Обов'язково гуляйте в парку або будь-якій зеленій зоні вранці або ввечері, коли немає спеки.
3. У спеку в організмі людини відбувається збільшення концентрації солі, яка затримує в організмі рідину. А при гіпертонії чи ішемії це сприяє підвищенню тиску, розвитку аритмії, підвищенню тривожності. Крім того, надлишок солі провокує спрагу, тому в спеку потрібно пити в 1,5 рази більше, ніж звичайно. У цьому необхідно пити звичайну чи мінеральну воду без газу.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
4. Влітку після консультації з лікарем можна приймати препарати, що містять калій та магній, оскільки при їх дефіциті збільшується ризик стрибків тиску та аритмії. Калій відповідає за нормальне збудження м'язового волокна, а магній, навпаки, потрібен для розслаблення, оскільки без нього серцевий м'яз не відпочиває. Крім того, магній бере участь у регуляції роботи нервової системи.
5. Велике значення у спеку має наявність хронічних захворювань. Якщо у вас є призначення кардіолога, їх потрібно дотримуватись особливо уважно, не пропускати прийом препаратів і контролювати тиск. Якщо курс лікування перервати, це може спровокувати загострення захворювання за найменшої зміни температури або з настанням осені.
Нагадаємо, що ці види літнього взуття пошкодять м'язи та кістки ваших ніг: як вибрати найкраще.
Раніше ми повідомляли, що захистіть свого залізного коня: як уберегти авто від перегріву.