У сучасному світі, де туризм став невід'ємною частиною життя багатьох людей, важливо пам'ятати про закони та правила, що діють у різних країнах. Одним із аспектів, з яким слід враховувати під час подорожей Європою, є питання контрафактних товарів та певних обмежень на одяг.
У багатьох європейських державах є суворі штрафні санкції за носіння, купівлю, продаж або просто володіння підробленими речами, такими як брендовий одяг, взуття чи аксесуари. Про це повідомляє Birmingham Live.
Ці закони спрямовані на боротьбу з порушенням прав інтелектуальної власності та захистом оригінальних торгових марок.
Наприклад, у Німеччині туристи можуть бути оштрафовані на суму до 5000 євро лише за те, що вони мають підроблені кросівки чи футболку. Італійське законодавство забороняє не лише торгівлю контрафактом, а й саме володіння такими товарами та порушникам загрожують штрафи від 1000 до 10 000 євро.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
У Франції кодекс інтелектуальної власності забороняє ввезення, продаж та зберігання підроблених речей, а порушникам можуть загрожувати великі штрафи у розмірі до 340 тисяч гривень. Митники ретельно перевіряють багаж в аеропортах та на кордонах.
Іспанія та Швейцарія також мають подібні закони, які передбачають суворі покарання за контрафакт. В Іспанії штрафи за зберігання підроблених товарів можуть сягати 140 000 гривень, а у Швейцарії – до 115 000 гривень.
Нагадаємо, такі суми не відлякують зухвальців: скільки доведеться заплатити за посягання на землю сусіда
Як повідомляв "Знай.uа", як уникнути арешту майна: чому листування на родичів може виявитися поганим варіантом
Знай.ua писав, енергетики проводять рейди по будинках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми