Лікар Комаровський щодня допомагає молодим батькам з догляду за малюками. Проте не лише батьки новонароджених дітей стикаються із проблемами.

Не менше їх у підлітковому віці. На цей раз медик відповів усім на дуже важливе питання, коли дітям можна починати користуватися антиперспірантами та одеколонами. Про це фахівець розповів у відеоблозі на YouTube-каналі.

Євген Комаровський

Одеколон

Одеколон придумали люди в ті часи, коли у них не було можливості нормально доглядати своє тіло, коли з гігієною були проблеми. Тоді люди намагалися відбити неприємний запах свого тіла ароматичними засобами.

Дезодоранти та антиперспіранти

Антиперспіранти – засоби, які наносять на місця інтенсивного потовиділення. Їхній хімічний склад зменшує потовиділення і захищає таким чином від запаху.

Популярні новини зараз

Щоб отримувати пенсії, українцям потрібно терміново з'явитися у ПФУ: залишили лише 10 днів

Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом

Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів

Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше

Показати ще

Але цю тему варто позбавити осторонь, оскільки антиперспіранти, за словами Комаровського, не повинні мати до дітей жодного стосунку. Більше того, неконтрольоване використання цих коштів може спричинити проблеми з потовиділенням.

А ось дезодоранти зазвичай використовують для маскування неприємного запаху поту.

Їх можна використовувати не тому, що ними користуються мама та тато, а тому, що дитині не подобається цей запах.

Усе це відбувається із початком статевого дозрівання.

З хлопчиками це зазвичай відбувається у віці 9-14 років. Однак перш, ніж застосовувати дезодорант, потрібно пам'ятати насамперед про особисту гігієну, слід митися хоча б раз на день.

Нагадаємо, що доктор Комаровський попередив українців про небезпеку , але є порятунок: "Один із найнебезпечніших". Влітку потрібно оберігати свій організм від впливу прямих сонячних променів.

Раніше ми повідомляли, що ваші діти у небезпеці, якщо ви їх миєте милом: доктор Комаровський попередив батьків. Наша шкіра вкрита тонкою жировою плівкою, ліпідним шаром, мило руйнує цей шар.

Також стало відомо, що лікар Комаровський розповів про небезпечні продукти: "У багато разів підвищує ризик...".