Нещодавно, стало відомо, що з 2 квітня в Україні розпочався процес звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, який триватиме до кінця травня.
Ця демобілізація стосується тих військових, чиї терміни служби закінчилися під час воєнного стану і які продовжували службу після встановлених строків. Процедура звільнення буде відбуватися відповідно до указу президента № 149.
У березні народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що згідно з графіками, затвердженими в Збройних Силах України та Державній спеціальній службі транспорту, процес демобілізації строковиків буде тривати до 31 травня. Цю інформацію підтвердили у прес-службі ЗСУ.
Цей крок є частиною великої державної стратегії щодо реформування Збройних Сил, щоб підвищити їх ефективність та готовність до викликів національної безпеки. Демобілізація передбачає відправлення військовослужбовців строкової служби у запас, де вони можуть бути викликані у разі необхідності, або повернення до цивільного життя.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Цей процес також дає змогу військовослужбовцям повернутися до їхніх сімей та звичайного життя після важких переживань та випробувань, пов'язаних з військовою службою
Головна мета - забезпечити підтримку та допомогу тим, хто служив на благо країни, і зробити перехід у запас якнайменш травматичним і позитивним для самого військового.
У зв'язку з демобілізацією, будуть звільнені тільки ті строковики, які служили за законом та не мають контракту на продовження служби в армії.
Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua мобілізація у квітні: чого чекати українцям
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, вихопив автомат у поліцейського та вистрілив у голову: українці сумніваються у версії поліції щодо страшної пригоди