У середу, 24 лютого, стало відомо про те, що пенсійна реформа знаходиться на останньому етапі, який визначає нововведення для жінок пенсійного віку.

Так, з 1 квітня цього року жінки, які народилися з 1 квітня 1961 року, мають право виходити на пенсію в 60 років. У той же час жінки, які народилися до 1 квітня 1961 року, виходять на пенсію в 59 років і 6 місяців.

Про це заявила директорка департаменту пенсійного забезпечення ПФУ Олена Охріменко, передає газета "Пенсійний кур'єр" у соціальній мережі Facebook.

"Ми говоримо сьогодні про останній етап пенсійної реформи, яка практично відбулася починаючи з 1 жовтня 2011 року, коли поетапно почалося підвищення пенсійного віку для жінок. З 1 квітня поточного року жінки, які народилися з 1 квітня 1961 року, мають право виходити на пенсію в 60 років. Ті жінки, які народилися до 1 квітня 1961 року, – вони виходять на пенсію в 59 років і 6 місяців", - розповіла чиновниця.

Нагадаємо, автоматичне призначення пенсій: як отримати законні виплати і що потрібно знати. Українці можуть почати отримувати пенсію за фактом настання пенсійного віку.

Популярні новини зараз

104-річна бабуся повторила популярний тренд і стала зіркою мережі: "Нам би в 70 такими бути"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Кабмін замість українців вирішить, коли у них "починається похилий вік".

Також портал Знай.uа писав, кому з українців можуть перерахувати пенсії: названо категорії осіб.