Купити якісні ковбасні вироби в Україні не так просто. Щобільше, нові докази цьому з'явилися завдяки перевірці, проведеній ВГО "Споживча довіра".
Про невтішні результати перевірки повідомив виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов. Відповідний допис з'явився на його сторінці у соцмережі Фейсбук.
"Перевірили з ВГО "Споживча довіра" дитячу ковбасу кількох національних виробників у лабораторії. При тому, що ковбаса не з дешевих, її не можна вживати не тільки дітям, а й дорослим через наявність м'яса механічної обробки або простими словами перемелених кісток.", - йдеться у повідомленні.
Як зазначив Максим Несміянов, про наявність у продукті м'яса механічної обробки, виробник у складі не вказав. Водночас за словами фахівця, розмір кісток був занадто великий, навіть для ковбаси другого сорту, в той час, коли експерти для перевірки відбирали вищий сорт.
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Крім цього, деякі відомі виробники використовують сою і крохмаль. Марки опублікуємо трохи пізніше, але виходячи з масштабів виробництва, можна за замовчуванням сказати, що безпечної ковбаси для дітей в Україні немає. П. с. Деякі виробники вказали, що ковбаса рекомендована дітям Міністерством охорони здоров'я України... Цей напис нічого не гарантує, контролю за реальним складом немає.", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, безстрашний медик наполіг, щоб його зі спокійної лікарні взяли на передову: "Десятки врятованих життів". Бойовий медик Володимир служить в одній з механізованих бригад
Як повідомляв портал "Знай.ua", морпіхи поділилися найціннішим з людьми, які гостро потребували допомоги: "Дійсно, врятував чиєсь життя". Про це повідомляє пресслужба Операції об'єднаних сил
Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності