Листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування вчителів у 2021 році розміщені у в "Кабінеті учасника сертифікації".
Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.
Учасникам сертифікації радять завчасно видрукувати лист-виклик, адже цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування. Також зазначається, що цьогоріч успішно пройшли реєстрацію для участі в сертифікації 1755 учителів початкових класів.
У Центрі оцінювання якості освіти повідомили, що початок іспиту заплановано об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
"Нагадуємо, що зміст тесту визначений Програмою незалежного тестування. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою. Він містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 15-річна школярка влаштувала скандал у TikTok: "Нічого не винна ні Україні, ні мові". Юна блогерка розгнівала українців висловлюванням про мову
Як повідомляв портал "Знай.ua", зросли штрафи за порушення ПДР: за що водіїв каратимуть найбільш суворо. Посилено відповідальності за окремі правопорушення
Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності