"Минулого року реактивники бригади взяли першість на змаганнях Сухопутних військ ЗСУ і стали другими у всіх Збройних Силах. Зараз вони продовжують відточувати майстерність. І хоча в останні роки війни реактивні системи залпового вогню на фронті не використовувалися, вони продовжують перебувати в повній бойовій готовності і є головним резервом командира. Тому, якщо протистояння з окупантом перейде в активну фазу, вся сила вогню найпотужнішої артилерійської зброї бригади за наказом швидко і точно обрушиться на ворога", — йдеться в публікації з безліччю знімків з минулих навчальних стрільб.
"Молодці, хлопці! Їм треба так давати спеку, щоб і земля під ногами їх горіла", "Успіхів вам хлопці. Молодець. Ви справжні герої. Бог вам на допомогу", — написали користувачі в коментарях.
Нагадаємо, кіборг героїчно загинув, рятуючи побратимів у Донецькому аеропорту: протистояв ворожому танкуЯк повідомляв "Знай.ua", командир згадав героїзм танкістів, що прокладають "Дорогу життя" до ДАП: "Постійно під прицілом"
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Нові зміни у тарифах на електроенергію: гаманці українців добряче "схуднуть"
Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла
Знай.ua писав, постріли серед німої тиші: воїни велично вшанували пам'ять полеглих "кіборгів"