Військовослужбовець ЗСУ пішов з життя сьогодні, 11 січня, близько 15:30 в результаті обстрілу з боку путінських окупантів в районі села Піски.
Про це повідомляє видання "Сьогодні". Зараз відсутня будь-яка інформація про загиблого воїна. Згодом українська делегація для участі в Тристоронньої контактній групі на своїй сторінці в Facebook все ж написали, що нашою стороною СЦКК задіяли координаційний механізм: введений "режим тиші", висунута вимога про припинення вогню, підготовлена і направлена нота в СММ ОБСЄ.
"Українська делегація висловлює щирі співчуття рідним і близьким військового, який загинув за Україну", - йдеться в їх публікації. Це перша втрата з боку воїнів ЗСУ на Донбасі в 2021 році.
У ранковому зведенні щодо ситуації в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 7.00 11 січня 2021 року повідомлялося, що за минулу добу російсько-окупаційні формування двічі порушили режим повного і всеосяжного припинення вогню.
Податкова буде безсильна: за які перекази не потрібно сплачувати податки - легальні лазівки
Відберуть житло через комуналку: хто з українців може залишитися без дому
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками
Вони відкрили вогонь неподалік Авдіївки, використовуючи станковий протитанковий гранатомет. Біля Водяного вони використовували ручні протитанкові та автоматичні станкові гранатомети, а також великокаліберний кулемет. Представники ОБСЄ повідомлені про факти порушення через українську сторону СЦКК. Що стосується району відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" - там спостерігалася тиша.
Ще з ранку, 11 січня, в районі проведення ООС спостерігалася тиша і порушення зафіксовані не були. Також зазначалося, що на підконтрольну Україні територію прибуло 489 осіб, тоді як на тимчасово окуповану — 394.
Нагадаємо, українські воїни на Донбасі змушені ховатися в холодах, окупанти обстрілюють з усіх боків
Як повідомляв "Знай.ua", путінські окупанти не дають відновлювати Донбас: стріляють по простих українцям
Знай.ua писав, різдвяні історії з передової: бійці ЗСУ поділилися своїми заповітними мріями. Наталія Нагорна поділилася святковим відео, яке вона з командою зняла рік тому. На ньому мрії бійців стають частиною справжньої, світлої і теплої різдвяної історії.