Міністерство освіти і науки успішно протестувало електронні журнали та щоденники і тепер розпочало безкоштовно поширювати сервіс серед шкіл.
Як повідомляється на сайті МОН, за перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього під'єдналися понад 100 шкіл. Доступ до цих сервісів і даних про навчання своїх дітей зможуть отримати й батьки. Проте зараз потрібно створити зв’язок цих продуктів із системою АІКОМ, де будуть зібрані дані про успішність навчання всіх учнів.
"Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультації щодо підключення сервісу. Це лише перший крок до розширення функціональних можливостей системи АІКОМ", — зазначив заступник міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький.
Через інтерфейс сервісу організовано доступ до різних сторінок, зокрема, до даних про учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань тощо. Інформація буде вноситися вчителями.
Немає грошей – йди воюй: нардеп закликав змінити систему штрафів від ТЦК
Мають мобілізувати у першу чергу: за ким прийде ТЦК
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку
"Бусифікація" під забороною, але підрозділи виснажені: кого пошлють на "нуль"
Інструкція МОН щодо під'єднання школи до електронного журналу:
1. Заклад освіти надсилає на електронну адресу ДНУ "Інститут освітньої аналітики"(ejournal@iea.gov.ua) запит щодо підключення з обов’язковим зазначенням потрібної інформації:
- регіон (область);
- місто/ОТГ;
- назва закладу освіти з вказанням його ID у системі ДІСО;
- ЄДРПОУ закладу освіти;
- ПІБ відповідальної особи (адміністратора);
- електронна адреса відповідальної особи (адміністратора);
- телефон відповідальної особи (адміністратора).
2. ДНУ "Інститут освітньої аналітики" розглядає звернення, створює в електронному журналі адміністратора для даної школи з відповідними правами доступу.
3. Система е-журналу автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.
4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі й розпочинає роботу.
Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.
Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року
Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом