Українська дзюдоїстка, чемпіонка Європи та дворазова чемпіонка світу Дар'я Білодід показала, як відпочиває у Домінікані.

Спортсменка опублікувала у своєму Інстаграмі серію фотографій з відпочинку у Домініканській республіці. На знімках Білодід показала, як насолоджується перебуванням на спекотних пляжах.

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Артистка поділилася враженнями від цього чудового місця, зазначивши, що тут люди живуть наче в раю. А їй самій у цьому місці навіть комфортніше тренуватися ніж деінде. Її допис коментують захоплені користувачі: "Прекраснішої дівчини я у житті не бачив", "Терміново заміж, можна і за казаха".

Умиротворення душі 🤍 місце, де не хочеться ні про що думати, хочеться просто милуватися бурхливим океаном, шикарним пляжем з білим піском і гойдаються від вітру пальмами. Місце, де кожне фото без фільтрів виходить як картинка, де люди добріші і життєрадісніші , тому що живуть з видом на рай і отримують задоволення від усього, що їх оточує. Місце, де завжди тепло і сонячно, де є смачні види екзотичних фруктів, які такі різні, але кожен по своєму незвичайний і смачний. Місце, де тренування доставляють ще більшого задоволення ніж зазвичай, з такими то видами і кліматом. Місце, де добре і спокійно💙", - написала вона. Дар'я Білодід

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Дар'я Білодід, instagram.com/dariabilodid7

Коментарі, instagram.com/dariabilodid7

Нагадаємо, Лорак після зрад Мурата втекла до Урганта: "Від душі". Популярна українська співачка Ані Лорак, яка останнім часом живе та працює в Росії, похизувалася участю у програмі "Вечірній Ургант".

Популярні новини зараз

Готуйте документи: виплати по 10 800 грн відновили

Прив'язати до "пійманих ухилянтів": в Україні хочуть висунути жорсткі умови для бронювання поліції

Проїзд у маршрутках дорожчає до 23 гривень: тарифи підвищують удруге за рік

Плату за доставку газу скасували: рішення НКРЕКП для власників пошкодженого житла

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", шанувальникам запропонували купити і спалити Тіну Кароль: "Жива жінка". У продаж надійшла свічка, виконана" за образом і подобою " знаменитої артистки

Також "Знай.ua" писав, що струнка Полякова з'їла "мамонта": "Що за звір?". Популярна українська співачка Оля Полякова показала, чим харчується і насмішила своїх шанувальників.