У соціальній мережі Х розпочався новий тренд, який став своєрідним історичним вигуком протесту. Люди по всьому світу почали публікувати фотографії та описи історичних подій, де росія чи її попередники викликали масові страждання та розбрати.

У центрі уваги виявилися такі епізоди, як:

  • Друга світова війна, коли Радянський Союз та Німеччина вели бій на східному фронті,
  • голодомори в Україні, коли мільйони людей загинули з голоду внаслідок політики колективізації.

Також обговорюються й інші епізоди історії, такі як анексія Криму росією у 2014 році та радянська окупація Балтійських країн після Другої світової війни.

Росія залишила свій слід у Празькій весні, Радянсько-фінській війні, Кримській війні 1853 року, Російсько-японській війні, вторгненні до Латвії 1940 року та багатьох інших історичних подій.

Популярні новини зараз

Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК

Гроші змусять повернути державі: українців попередили

Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей

Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон

Показати ще

Цей феномен отримав назву "Я ненавидів росію ще до того, як це стало мейнстримом" (*круто", – ред.) і став масовим вираженням невдоволення та політичного активізму.

До флешмобу підключилися жителі багатьох країн: Україна, Чехія, Швеція, Грузія, Польща, Литва, Угорщина, Боснія та Герценовина, і навіть буряти.

Однак на пост останнього громадянина користувачі відповіли категорично, оскільки буряти перебували у складі армії росії і неодноразово ставали учасниками військових злочинів в Україні.

У соцмережах X користувачі діляться історичними фото та спогадами, висловлюючи своє негативне ставлення до історичних та сучасних дій росії.

Люди не просто згадували минуле, а й закликають до справедливості та засудження військових злочинів та порушень міжнародного права.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що про купанти почали викрадати житло в українців: залишився лише місяць

Читайте на цю тему: обдурила батьків і пішла на війну: 27-річна українка вже 10 років бореться з оккупантами

Також поспішаємо повідомити, "Каца*и, вам пі**а... за наказом "Гострих козирків": "Артур Шелбі" мобілізувався до ЗСУ і звернувся до окупантів