Згідно з законом про мобілізацію, українці призовного віку мають можливість оновити облікові дані в Центрі надання адміністративних послуг. Однак, представники ЦНАПів ще й досі не отримали доступ до необхідних систем, тож не можуть надавати цю послугу.

Представник однієї з місцевих адміністрацій Харківської області наголошує, що навіть технічної можливості для участі у процесі оновлення даних поки немає. Аналогічна ситуація із Львівською обласною державною адміністрацією, де жоден адміністратор ЦНАП не має доступу до відповідної системи, і навчання працівників не відбулося.

ЦНАП, скріншот з відео

Згідно з ОДА Львівщини, сподіваються на те, що необхідні нормативно-правові документи будуть прийняті до 17 травня, а також очікують надання доступу до системи та проведення навчання для адміністраторів до цього терміну.

Депутатка комітету з національної безпеки та оборони Ірина Фріз підкреслила, що відповідальність за організацію механізмів оновлення персональних даних громадян лежить на уряді. Вона наголосила, що уряд мав вчасно розробити підзаконні документи, а не парламент.

Популярні новини зараз

ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему

Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті

Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи

У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом

Показати ще

"Він же несе пряму відповідальність за організацію механізмів оновлення персональних даних громадянами протягом 60 днів як через ЦНАП, так і через електронний кабінет", – заявила Фріз.

Раніше ми розповідали, що Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Нагадаємо, ТЦК штрафує роботодавців: вручай повістки або плати штрафи

Також вам може бути цікаво: Перевірки інвалідності чоловіків: кого торкнеться сувора процедура